Kontakt

Winn Marketing AB

Förrådsvägen 5
901 32 Umeå

Boxadress

Box 3006
903 02 Umeå

Växel

090-12 57 80

Försäljning

090-12 57 81

Reservdelar

090-12 57 82

Teknisk kundtjänst

090-12 57 83

Kontakta oss!

 

Hitta till oss

Winn Marketing AB

Winn Marketing AB

Förrådsvägen 5
901 32 Umeå
Sverige

Personal

Joakim Bergström

Roger Strandberg

Försäljnings- och marknadschef
roger@winnmarketing.com
010-1302282

Glenn Bergström

Försäljning
glenn@winnmarketing.com
010-1302281

 

Tomas Johansson

Administrativ Chef
tomas@
winnmarketing.com
010-1302283

Håkan Sjögren

Lagerchef
hakan@winnmarketing.com
010-1302287

Vakant

Verkstadschef
verkstad@winnmarketing.com
010-1302290

Robert Strandberg

Försäljning Elfordon
robert@winnmarketing.com
010-1302284

Patrick Nygren

Försäljning, AEBI, Pronovost m.m.
patrick@winnmarketing.com
010-1302285

Liljan Brännström

Ekonomi, administration
liljan@winnmarketing.com
010-1302298

Seth Johansson

Reservdelar
seth@winnmarketing.com
010-1302288

Marcus Tjärnberg

Reservdelar
marcus@winnmarketing.com
010-1302289

Mattias Bergqvist

Service och reparation
mattias@winnmarketing.com
010-1302291

Daniel Westin (Tjänstledig)

Service och reparation
daniel@winnmarketing.com
010-1302293

Mathias Karlsson

Service och reparation
mathias@winnmarketing.com
010-1302292

Stig Mannfolk

Service och reparation
stig@winnmarketing.com
010-1302295

Björn Isaksson

Service och reparation, Vallentuna
bjorn.isaksson@winnmarketing.com
010-1302296

Felix Svedell

Service och reparation
Felix.svedell@winnmarketing.com
010-1302297

Albin Sundqvist

Service och reparation
albin.sundqvist@winnmarketing.com
010-1302294

Styrelse

Tom Sarin

Ordförande

Roger Strandberg

Ledamot

Glenn Bergström

Ledamot

Joakim Bergström

Ledamot